Kolorowy pasek
Kolorowy pasek

Skład osobowy Klubów Radnych

REJESTR KLUBÓW RADNYCH RADY MIEJSKIEJ W KROTOSZYNIE W KADENCJI 2014 - 2018

Nazwa Klubu Radnych                     

Data powstania klubu/ data zgłoszenia Radzie               

Skład klubu (członkowie)                  

Przewodniczący klubu                    

Klub Radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego w Radzie Miejskiej w Krotoszynie 08.12.2014 r. / 30.12.2014 r.  

1. Zofia Jamka

2. Krzysztof Kierzek

3. Darian Paszek

4. Andrzej Pospiech

5. Anna Sikora

6. Maria Wygralak

7. Jan Zych

Darian Paszek
Klub Radnych Obywatelskiego Porozumienia Samorządowego przy Radzie Miejskiej w Krotoszynie 29.12.2014 r. / 30.12.2014 r.

1. Sławomir Augustyniak

2. Jolanta Borska

3. Paweł Grobelny

4. Karol Kaj

5. Grzegorz Majchszak

6. Wiesław Sołtysiak

7. Maria Właśniak

Sławomir Augustyniak
Klub Radnych Stowarzyszenia "Samorządowa Inicjatywa Obywatelska" Rady Miejskiej w Krotoszynie 29.01.2015 r. / 26.02.2015 r.

1. Mirosław Gańko

2. Cezary Grenda

3. Ryszard Łopaczyk

4. Krzysztof Manista

5. Natalia Robakowska

Natalia Robakowska

 

REJESTR KLUBÓW RADNYCH RADY MIEJSKIEJ W KROTOSZYNIE W KADENCJI 2010 - 2014

 

"Klub Radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego w Radzie Miejskiej Krotoszyna"
Data zgłoszenia Radzie: 30.12.2014 r.

 

1. Zofia Jamka
2. Krzysztof Kierzek
3. Darian Paszek - Przewodniczący Klubu
4. Andrzej Pospiech
5. Anna Sikora
6. Maria Wygralak
7. Jan Zych

 


"Klub Radnych Obywatelskiego Porozumienia Samorządowego"
Data zgłoszenia Radzie:  30.12.2014 r.

 

1.Sławomir Augustyniak - Przewodniczący Klubu
2. Jolana Borska
3. Paweł Grobelny
4. Karol Kaj
5. Grzegorz Majchszak
6. Wiesław Sołtysiak
7. Maria Właśniak

 

 

REJESTR KLUBÓW RADNYCH RADY MIEJSKIEJ W KROTOSZYNIE W KADENCJI 2010 - 2014

Klub Radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data powstania klubu: 14.12.2010 r.
Data zgłoszenia Radzie: 27.01.2011 r.

 

Klub Radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego

1.      Bronisław Kaczmarek - Przewodniczący

2.      Zofia Jamka

3.      Krzysztof Kierzek

4.   Krzysztof Kasprzak

5.      Ryszard Łopaczyk

6.      Andrzej Pospiech

7.      Anna Sikora

8.      Jan Zych 

 

 

Klub Radnych Samorządowa Inicjatywa Obywatelska – Platforma Obywatelska
Data powstania klubu: 29.12.2010 r.
Data zgłoszenia Radzie: 29.12.2011 r.

 

Klub Radnych Samorządowa Inicjatywa Obywatelska – Platforma Obywatelska (SIO – PO)

1.      Grenda Cezary – Przewodniczący

2.      Mirosław Gańko

3.      Krzysztof Manista

4.      Paweł Radojewski

5.      Natalia Robakowska

6.      Miłosz Zwierzyk

 

Klub Radnych Obywatelskiego Porozumienia Samorządowego
Data powstania klubu: 28.08.2012 r.
Data zgłoszenia Radzie: 30.08.2012 r.

Klub Radnych Obywatelskiego Porozumienia Samorządowego
      
1.   Tomasz Głuch - Przewodniczący
      2.   Sławomir Augustyniak
      3.   Jolanta Borska
      4.   Grzegorz Majchszak

----------------------------------------------------------------------------------------------

REJESTR KLUBÓW RADNYCH RADY MIEJSKIEJ W KROTOSZYNIE W KADENCJI 2006 - 2010

Klub Radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data powstania klubu: 26.06.2007 r.
Data zgłoszenia Radzie: 28.06.2007 r.

Przewodniczący klubu: Bronisław Kaczmarek
Skład klubu (członkowie):
- Zofia Jamka
- Krzysztof Kierzek
- Ryszard Łopaczyk
- Marek Płócienniczak
- Andrzej Pospiech
- Maria Wygralak
- Jan Zych

Klub Radnych „Samorządowa Inicjatywa Obywatelska”
Data powstania klubu: 26.06.2007 r.
Data zgłoszenia Radzie: 28.06.2007 r.

Przewodniczący klubu: Edward Jokiel
Skład klubu (członkowie):
- Cezary Grenda
- Krzysztof Manista
- Paweł Radojewski

Klub Radnych „FORUM GOSPODARCZE-PO” przy Radzie Miejskiej w Krotoszynie
Data powstania klubu: 19.11.2007 r.
Data zgłoszenia Radzie: 29.11.2007 r.

Przewodniczący klubu: Zygmunt Kozupa
Skład klubu (członkowie):
- Sławomir Augustyniak
- Roman Olejnik
- Dariusz Rozum
- Paweł Sikora



-------------------------------------------------------------------
Kadencja 2002-2006

Klub Radnych Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data powstania klubu: 09.12.2002 r
Data zgłoszenia Radzie:10.12.2002 r
Przewodniczący klubu: Marian Skotarek
Skład klubu (członkowie):
- Eugeniusz Czemplik
- Grzegorz Majchszak
- Grzegorz Nowacki

Klub Radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data powstania: 30.01.2003 r
Data zgłoszenia Radzie: 30.01.2003 r
Przewodniczący klubu: Bronisław Kaczmarek
Skład klubu (członkowie):
- Jan Nadstawski
- Anna Sikora
- Zofia Jamka

Klub Radnych "Samorządowa Inicjatywa Obywatelska"
Data powstania: 30.01.2003 r
Data zgłoszenia Radzie: 30.01.2003 r
Przewodniczący klubu: Antoni Korsak
Skład klubu (członkowie):
- Edward Jokiel
- Barbara Nadstawska
- Maciej Orzechowski
- Wiesław Świca

Klub Radnych " Forum Gospodarcze " przy Radzie Miejskiej w Krotoszynie
Data powstania: 22.05.2003 r
Data zgłoszenia radzie: 23.05.2003 r
Przewodniczący klubu: Dariusz Rozum
Skład klubu (członkowie):
- Zdzisław Białek
- Zygmunt Kozupa

Radni bez przynależności do Klubu
- Regina Cierniewska
- Paweł Jakubek
- Feliks Majchrzak
- Elżbieta Staniów

Metadane

Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Malgorzata Grenda
Data wprowadzenia:2003-06-24 12:47:20
Opublikował:Malgorzata Grenda
Data publikacji:2003-06-24 12:47:20
Ostatnia zmiana:2016-05-10 14:03:06
Ilość wyświetleń:7666

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij